سبد خرید 0
ارتباط ۲۴ ساعته
whatsapp

سوالات متداول

چرا نام فروشگاه لیموشیرین است ؟  

به دلیل اینکه پیشنهاد هایی که ما روی لیموشیرین قرار می دهیم رابطه مسقیمی با تلخی و شیرینی لیموشیرین دارد. در واقعیت وقتی لمیوشیرین بریده می شود اولش شیرین است و به مرور زمان طی دقاقیقی به دلیل مجاورت با هوا تلخ می شود. در فروشگاه ما هم تمامی پیشنهادات به این صورت هستند که   اگه به سرعت خریداری نشوند،‌ تلخ خواهند شد و شاید هیچ وقت همچین پیشنهادی رو نبینید. 

چگونه می توانم به لیموشیرین اعتماد کنم ؟

لیموشیرین یک فروشگاه اینترنتی معتبر است که تمامی کالاهای خود را از شرکت های اصلی به صورت قانونی وارد کرده و یا با همکاری فروشگاه های معتبر روی سامانه خود بفروش می رساند. کابران می توانند در صورت نیاز به پشتیبانی واتس اپ و یا با پر کردن فرم مربوط به تماس درخواست کنند تا از کالایی که قصد خرید دارند و یا سریال های آن باریشان عکس ارسال شود تا از طروق موجود با شرکت های تولید کننده خارجی تماس حاصل کرده و از اصل بودن کالاها مطمئن شوند. همچنین برای اعتماد به لیموشیرین جهت انجام پرداخت های خود در نظر داشته باشید این وب سایت به درگاه زرین پال متصل است که می توانید در صورت بروز هرگونه مشکلی با پشتیبانی بسیار پیگیر زرین پال تماس بگیرید. 

آیا تمامی کالاهای لیموشیرین اصل ( Original ) هستند ؟

 سیاست کاری صاحبین لیموشیرین همیشه بر پایه اصالت کالاهای دیجیتال و غیر دیجیتال بوده است. به همین دلیل همیشه سعی بر این شده تا با شرکت های معتبر به صورت مستقیم همکاری شود تا واسطه ها حذف شود و ۱۰۰٪ اطمینان به اصل بود کالا حاصل گردد.

چرا قیمت لیموشیرین از همه جا پایین تر است ؟

قیمت لیموشیرین قیمت واقعی است که کالا می بایست به دست شما برسد. اگر تا به امروز کالاها را بالاتر از قیمت واقعی آن خریداری می کردید دیگر از امروز می توانید مستقیما با قیمت جهانی آن خرید کنید. 

اگر دستگاه خریداری شده خراب بود چه کنم ؟

اگر دستگاه خریداری شده به هر دلیلی مشکل داشت ولی لیبل گارانتی همراه دستگاه بود مشکل خود را در قسمت گارانتی ثبت کنید یا اینکه به شماره واتس اپ پیام ارسال کنید یا تماس بگیرید و مشکل خود را ارسال کنید. اگر کالا گارانتی نداشت طبق رویه شرایط استرداد تا ۷۲ ساعت امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد. 

آیا ارسال کالا هزینه دارد ؟

بله، هزینه ارسال کالاها نسبت به محل ارسال کالا متفاوت بوده و به عهده مشتری است ( به جز موارد خاص ) که به طور خودکار هزینه ارسال تغییر خواهد کرد.