این سری ها به گونه ای طراحی شدند که بهترین و بیشترین تناسب را تنظیم کنند و به خوبی در گوش قرار بگیرند و در سه سایز بزرگ و متوسط و کوچک برای سازگاری با افراد مختلف تولید شده اند.

به خصوص برای دویدن و سالن های ورزشی ایده آل است. به شما تجربه جدیدی برای ورزش و گوش کردن موسیقی همزمان را منتقل خواهد کرد.

مهم نیست چقدر عرق میکنید ، تکنولوژی SweatGuard  این محصول با دور نگه داشتن عرق و ترشحات گوش از گوشی محافظت میکند و مسیر مشخصی را برای برای تقویت صدا محافظت میکند. همچنین تطابق فوم استفاده شده در این سری ها با حرارت بدن  شما و فرم و کانال گوش شما صدایی بهبود یافته و راحتی بیشتری را در بر دارد.

سرو صدای بیرون را برای تجربه صدایی برتر و باس پیشرفته تر محدود میکند ، تا بتوانید کاملا در محدوده صدایی بمانید و از آن خارج نشوید.

SUPERIOR COMFORT - فوم  بسیار نرم باعث کاهش تحریک و خستگی گوش می شود ، 30 برابر نرم تر از مواد نوک سیلیکونی است بنابراین شما راحت ترین تجربه گوش دادن در طول استفاده را دارید.

این سری ها با مدل های E8,H5,E4,H3 بنگ اند اولوفسن سازگار است و قابلیت کاهش نویز بیشتری را به هدفون اضافه میکند (خود هدفون ها قابلیت کاهش دهنده نویز را به صورت دیجیتالی دارند).

این جنس از مواد برای اولین بار در ایالات متحده آمریکا  برای ارتقاع هدفون ها  استفاده شده است .