سبد خرید 0
ارتباط ۲۴ ساعته
whatsapp

شرایط استرداد

شرایط استرداد کالا

فروشگاه اینترنتی لیموشیرین جهت رفاه حال مشتریان ۷۲ ساعت مهلت تست و تعوض کالا را برای تمامی مشتریان خود در نظر گرفته است تا بتوانند کالاهای خود را در صورتی که تمایل به تعویض با کالای دیگری داشتند درخواست تعویض کالا دهند تا اقدامات لازم صورت بگیرد. توجه فرمایید کالاها حتما باید شرایط زیر را برای تعویض داشته باشند. 

۱. وضعیت ظاهری جعبه 

وضعیت جعبه می بایست کاملا سالم و عیناً روز تحویل باشد. تمامی کالاها قبل از ارسال تصویر برداری می شوند و مشخص است وضعیت جعبه کالا به چه صورت بوده. در صورتی که جعبه کالا مخدوش، آب خورده، ضربه خورده و یا هر گونه ایراد خارجی به آن وارد شود غیر قابل استرداد بوده.

۲. وضعیت ظاهری کالا 

در صورتی که از خرید خود مطمئن نیستید و تمایل دارید کالای خود را تعویض کنید به درستی از آن استفاده کنید. هر گونه خط، ضربه، آب خوردگی ، نوسان برق و یا هرگونه ایراد خارجی کالا را نه تنها از شرایط استرداد خارج می کند بلکه از شرایط گارانتی نیز خارج می شود. 

۳. وضعیت الکترونیکی کالا

هر گونه آسیب فیزیکی به کالاها آن ها را غیرقابل استرداد می کند. لیموشیرین ۲۴ ساعت تست کالا پس از تحویل از مشتری را برای خود محفوظ نگه می دارد و در صورت تشخیص می تواند کالا را تعویض یا مرجوع نکند. 

۴. کالاهای خاص 

کالاهای بهداشتی و آرایشی به هیچ عنوان قابل تعویض و استرداد نمی باشد. 

کالاهای دسته بندی محافظ صفحه و کالاهای مشابه که برای استفاده از چسب بهره میبرند غیر قابل استرداد بوده و طبق گارانتی با آنها برخورد میشود. 

کالای Bang & Olufsen A9 فقط در حضور کارشناس لیموشیرین قابل تست و تعویض بوده و فاقد شرایط استرداد است. 

موبایل ها به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشند و پس از تحویل وارد پروسه شرایط گارانتی خواهد شد.